Zaujmout vás? Proč?

25. listopadu 2012 v 20:11 | Tia* |  Slabé chvilky
Tak nějak nemám chuť ani čas zaujímat vás zajímavými články o celebritách, nové módě a trendech. Jednak mne to nebaví a jednak mne to nezajímá. Nemám tyto věci ráda, nevyznám se v nich a jsem z nich akorát nervózní, což můžete snadno vyčíst z mého případného stylu oblékání, který vám neprozradím.
A tak jsem si řekla, že bych sem občas mohla dát něco z mé tvorby, pokud bude co. Nechce se mi sem dávat moc povídek, protože ty nepíši na počítači, a když, tak stojí za houby. Napadlo mne dát sem něco z mých básní, ale akorát byste se smáli, tedy vy, co byste si to přečetli.
Docházím tedy pomalu k názoru, že nemám potřebu vás na svém blogu něčím zaujmout, nemám motivaci donutit vás ke čtení mých trapných článků o ničem. Sem tam vás naladím na vlnu mých nálad pomocí nějakého obrázku, či hudby. To vám musí stačit, s tím se musíte spokojit, protože nic jiného ode mne čekat nemůžete.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Noemi Noemi | Web | 25. listopadu 2012 v 20:39 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych Ti odpovědět, na Tvůj komentář. Když tak si ho smaž :-)
Má dcera je samozřejmě to nejdůležitější, co mám. Jenže když mám depresi, je dost těžké vidět i to důležité. Kdyby to byla depka, kterou má občas kdekdo, ale toto je něco tak silného... Cítím někdy obrovskou bezmoc. Chci pak jsem běžět, aby mi vítr ten strašný smutek odvál z hlavy. Asi to zní pateticky, já vím, ale jinak to napsat neumím.

S přítelem jsem pořád. Je to otec mé dcery. Nevím proč bych ho měla opouštět. To, co řekl sice hezké nebylo, ale taky jsem psala, že to nebyl jediný faktor, který mě s hubnutí dostal. Nechci to ale celý rozebírat. Bylo by to na hodně dlouho.

Jak to celý nese má dcera? Má 4 roky, o anorexií nemá zdání. Depresi se před ni snažím krotit. Brečím sice po večerech, ale to ona už spí. Snažím se být před ni v pohodě, přesto, že uvnitř křičím...

Jinak moc děkuji za podporu :-)

2 Lady Diabolus Aki Mortem Lady Diabolus Aki Mortem | Web | 25. listopadu 2012 v 22:07 | Reagovat

Tak jsem si řekla, že napíšu nějaký inteligentní komentář. No tak snad se to povede. :D
Ohledně prvního odstavce - nedivím se ti. Jsem na tom úplně, ale úplně stejně. Jediné, co člověk nepřehlédne jsou věci typu Gangnam style, ale tak...
Ohledně toho druhého - moc jsem toho od tebe nečetla, ale když už, tak se mi to strašně moc líbilo. A tvé scénáře jsou zkrátka geniální. To, že to někdo nevygraduje je ale jiná. Scénář sám o sobě? Neuvěřitelně úžasný! A myslím, že jsi fakt dobrá a kdyby to byl smích, tak jen ten hysterický - že onen člověk nikdy nebude moct psát tak dobře jako ty.
Ohledně toho třetího - nejsou nudné ani v nejmenším. Což sice mohu prohlásit jen o těch, co jsem četla, ale myslím, že je to tak u všech. :)
Snad se mi podařilo shrnout to. Nějak inteligentně. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama