Malá nechtěná reklama na cizí účet

25. listopadu 2012 v 19:55 | Tia* |  Informace
Často jen tak brouzdám po internetu, prohlížím si blogy ostatních lidí, prohlížím si jejich tvorbu, jejich život. Nikoho z těch lidí osobně neznám a myslím, že snad nikdy nepoznám, no jejich příběhy mne vždy dokáží okouzlit tak, že si je čtu pořád dokola a nemohu přestat.
Nikdy bych ale nečekala, že mne takto okouzlí i mne velice známá osoba, o jejímž blogu jsem neměla donedávna nejmenší tušení.
Nebudu tu popisovat odkud tu dívku znám nebo jaké s ní udržuji kontakty. Důležité je to, že jsem si naprosto zamilovala její tvorbu, třebaže ona o tom neví. (Pokud sem někdy přijde a přečte si to, dozví se to.)
Rozhodla jsem se tedy udělat jí malou reklamu na mém skoro nenavštěvovaném blogu, a podělit se s vámi o její dílo, které je podle mne více než fascinující. Takže vy, co sem náhodou zabloudíte, neváhejte a klikněte na níže uvedený odkaz.
Nerozumím Japonsku, skoro nic o něm nevím. Neznám tvou "dračí" Múzu, jak jí popisuješ v jednom z článků, ale vše dohromady mne to více než zaujalo. Vypadá to, že jsi mou konkurentkou, i když podle mne se má, ubohá díla s těmi tvými vůbec nedají porovnávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama