Když už žít, tak naplno. - Když zemřít, tak stářím.

24. listopadu 2012 v 19:13 | Tia* |  Slabé chvilky
Pročítala jsem si Vaše komentáře. Překvapily mne asi jako sníh v létě. Vážně jste si ty mé blbosti četli? Nemohu říci, zda mne to potešilo, protože se sama v sobě nevyznám. Ovšem, jak jsem tak četla, zabrousila jsem na vše blogy. Tedy jen na jeden.
Nevím proč, ale jako první jsem klikla na kolonku WEB u jména Noemi.


Milá Noemi,
jak jsem tak pročítala tvůj blog a nahlédla do tvých myšlenek, do tvých snů, do tvých depresí, do tvé nemoci,.. zkrátka do tvého života, nemohla jsem věřit svým očím. Pár krát jsem tvůj blog dokonce zavřela a na kolonku WEB u tvého komentáře klikla znova, v domnění, že ten pročtený text byl jen přeludem. Ke své hrůze jsem zjistila, že nebyl. Vše, co tam píšeš je jen pravda a mne to opravdu zasáhlo. Vážně nevím, proč to sem nyní píšu, netuším zda si tento článek vůbec přečteš, zda na tento blog ještě zavítáš, každopádně musím říci, že obdivuji tvou snahu. Pod článkem "Nebaví mne žít," jsem ti zanechala komentář, docela dlouhý. Ale nyní tě prosím, smaž ten článek. Smaž celou rubriku "Deprese," protože tím, že jí tam máš, si je ještě víc připomínáš. Nebuď takto pesimistická, pokus se opravdu žít, buď více se svou dcerou, a pokud se ti lidé v práci posmívají, neřeš je. Jsou hloupí, jsou blbí, jsou neohrabaní, nezkušení, idiotští a hlavně, hnusní vůči tobě. Není jim to všem blbé? Vidí jak jsi na tom špatně a ještě tě takto podpichují? Hnusí se mi a to je neznám.
Píšeš, že tě to v práci nebaví, že ti to ve škole nejde. Co kdybys změnila zaměstnání? V dnešní době to asi nebude nejlehčí, ale věřím, že kdybys to udělala, šla do nového prostředí a seznámila se s novými lidmi, vše by bylo příjemnější. Hlavně to nesmíš vzdát. Žádné takové deprese. Nic podobného.
Musíš si uvědomit, že máš pro co žít. Máš určitě krásnou dceru, - to, po čem jiní marně touží. Tak to hlavně neopuštěj.
Vím, že něco podobného jsem již psala do komentáře pod tvůj depresivní článek, ale nemohu to nechat jen tak. Musela jsem to napsat sem, znovu.
A teď jeden citát do života, kterým by ses měla řídit:

"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe." (John Lennon)
- Já bych ho jen trochu rozšířila:
"A v případě, že slunce zajde a svět obklopí tma, hledej světlo v úsměvech lidí, kteří tě milují jen proto, že jsi." (Tia*)
Držím Ti palce!:)

A teď vy ostatní, kteří si náhodou přečtete tento článek, navštivte Noemin blog, Noemi-muj-svet.blog.cz, a podpořte jí milým slovem, aby svůj životní boj vyhrála.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama