Cítím se mírně trapně...

23. listopadu 2012 v 19:08 | Tia* |  Slabé chvilky
Vážně je to se mnou hrozné a já to moc dobře vím. Bohužel, nedokáži s tím nic udělat. Ovládnout to? A jak? Mé nálady jsou jako rozzuřená kobra. Tváří se jakoby nic a pak vás uštknou.
Založila jsem si tento blog s cílem psát sem vše o svých náladách, návalech fantazie, vražd mých Múz, či lechtání klávesnice dalšími a dalšími texty. Bohužel mám tendenci u všeho vydržet jen chvíli, v tomto případě ani ne týden.
Jak sem ale tak chodím, všímám si designu a přemýšlím, kolik možností bych s tímto blogem měla, co všechno bych sem mohla psát a zůstat přitom v anonymitě.. smazala jsem články o mém osobním životě, který je nudný jako moucha rozpláclá na předním skle babiččina Hyundaie a rozhodla se konečně začít. Udělat toto místo útočištěm mých slabých chvil, garáží, kam budu parkovat svá ojetá slova plná melancholie.
Je mi jedno, zda budete mít chuť číst věci, které budu psát. Je mi jedno, zda to budete komentovat. Jen vás prosím, mějte se mnou trpělivost, nikdy totiž nevíte, kdy mne přepadne ona nálada, v níž se do mne převtělí všechny mé Múzy a utvoří téměř dokonalé dílo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama