Okřídlené ženy, vílí prach...Ale prosím vás!

19. září 2012 v 19:57 | Tia* |  Témata týdne
Paráda. Založím si blog a hned je tu takhle dokonalé téma týdne. Páni a dámové, vy všichni co témata vymýšlíte, miluji vás.


No a nyní už opravdu k tématu. Tedy: "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"

Musím vám o sobě něco říci. *chvilka napětí, kdy všichni čekáte, že řeknu že jsem víla.*
Hodně píšu povídky, příběhy, kapitolovky, básničky,.. no a nejraději mám ty o vílách. Samozřejmě vám tu nebudu popisovat přesně to, o čem píšu. To, že je to právě o vílách vám musí stačit.
Každopádně miluju fantasy, myslím, že mám obří fantazii, ve které těchto víl žije snad miliarda a každá z nich má svůj domeček ve stylu Art mochomůrka, kde pěstují mluvící kaktusy.
Ale znamená to, že o nich fantazíruji zároveň i to, že na ně věřím? Řekla bych že ano - i ne. Nebudu tu přímo říkat, že na ně nevěřím. Každý kdo viděl Petra Pana ví, že když někdo něco takového řekne, jedna víla zemře. Ale nebudu ani říkat, že na ně věřím, protože to bych asi lhala. Myslím si, že už jsem dostatečně stará na to, abych na víly věřila, ale pořád ve mě někde je ten kousek dítěte, které vidí víly na každém rohu.

Takže pro mne jsou víly bytostmi, ke kterým se obracím, když se potřebuji odprostit od okolního reálného světa a na chvilku se ztratit ve svých dětských představách...

//PS: Sháním někoho, kdo by mi udělal design :X Pište kdyžtak do komentů:))//
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 20:36 | Reagovat

Taky píšu povídky, buď hororové nebo romantické :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama